Головна сторінка Статистична інформація Мапа сайту Експрес-випуски Юним громадянам

Новини
Про Головне управління >> 
Діяльність Головного управління >> 
Доступ до публічної інформації >> 
Нормативно-правова база >> 
Публікації >> 
Соціально-економічне становище м.Києва >> 
Прес-випуски >> 
Метаописи держстатспостережень
Методологія та класифікація >> 
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр пiдприємств та органiзацiй України >> 
Замовлення статистичної інформації
Корисна інформація >> 
Здійснення реформ в Україні
Всеукраїнський перепис населення
Конкурс на заміщення вакантних посад >> 
Поштова скринька
Пошук по сайту
Міжнародна діяльність
Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Головне управління ДФС у м.Києві
© Головне управління статистики у м.Києві, 2007-2018
Головна > Конкурс на заміщення вакантних посад > Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Головного управління статистики у м.Києві

ПОРЯДОК

проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

державних службовців Головного управління статистики у м. Києві

     1.     У визначений графіком проведення конкурсу час голова комісії або заступник голови комісії, один з її членів та керівник структурного підрозділу, в якому заміщується вакантна посада, розпочинають іспити кандидатів. У разі невеликої кількості кандидатів іспит проводиться одночасно на заміщення декількох вакантних посад.

     2.     Кандидати за вибраними ними екзаменаційними білетами отримують матеріали до п’ятого питання білету (щодо діяльності структурного підрозділу Головного управління статистики у м. Києві, в якому заміщується вакантна посада), а також спеціальні аркуші для письмових відповідей. Загальний час для підготовки відповідей має становити не більше 60 хвилин.

     3.     Члени конкурсної комісії приймають спільне рішення щодо оцінки відповіді на кожне питання екзаменаційного білету за п’ятибальною системою. Такі оцінки виставляються на аркушах з відповідями кандидата.

     4.     Підбиття підсумку здійснюється шляхом додавання балів за кожне з п’яти питань. Загальна сума балів заноситься до екзаменаційної відомості за встановленою формою.

     5.     З урахуванням результатів іспиту проводиться засідання конкурсної комісії, відповідно до встановленого порядку проведення конкурсу. Конкурсанти ознайомлюються з результатами іспиту під особистий підпис.

    6.     Рішення конкурсної комісії приймається простою більшістю голосів присутніх на її засіданні членів конкурсної комісії та подається письмово начальнику Головного управління статистики у м. Києві не пізніше одного дня з дати проведення засідання.

    7.     Крім того рішення конкурсної комісії заносяться до конкурсних листів та протоколу засідання за підписом усіх присутніх членів комісії.