Головна сторінка Статистична інформація Мапа сайту Експрес-випуски Юним громадянам

Новини
Про Головне управління >> 
Діяльність Головного управління >> 
Доступ до публічної інформації >> 
Нормативно-правова база >> 
Публікації >> 
Соціально-економічне становище м.Києва >> 
Прес-випуски >> 
Метаописи держстатспостережень
Методологія та класифікація >> 
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр пiдприємств та органiзацiй України >> 
Замовлення статистичної інформації
Корисна інформація >> 
Здійснення реформ в Україні
Всеукраїнський перепис населення
Конкурс на заміщення вакантних посад >> 
Поштова скринька
Пошук по сайту
Міжнародна діяльність
Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Головне управління ДФС у м.Києві
© Головне управління статистики у м.Києві, 2007-2017
Головна > Діяльність Головного управління > Запобігання проявам корупції > Звіт про проведену антикорупційну роботу в Головному управлінні статистики у м.Києві за 2015 рік

Інформація щодо проведеної антикорупційної роботи за 2016 рік

 

          Керуючись Законами України «Про запобігання корупції» та іншими нормативно-правовими актами антикорупційного характеру, у Головному управлінні статистики у м. Києві (далі – Головне управління статистики) постійно проводиться робота щодо забезпечення реалізації заходів, спрямованих на запобігання проявам корупції.

           У 2016 році в Головному управлінні статистики були вжиті такі заходи:

           - своєчасне інформування працівників про зміни в антикорупційному законодавстві,

           - проведення семінару на тему "Заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру",

           - надання індивідуальних консультацій,

           - забезпечення працівників відповідними методичними матеріалами.

        Крім цього, семеро працівників пройшли підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ: шестеро за програмою короткострокового семінару з підвищення кваліфікації працівників органів державної влади з питань запобігання корупції та один за програмою підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, на яких покладено обов’язки з організації роботи з питань запобігання корупції.

        Відповідно до статті 12 Закону України «Про запобігання корупції» всі державні службовці Головного управління статистики своєчасно подали декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, копії направлені до Державної фіскальної служби України. Також до Державної фіскальної служби України направлено копії декларацій державних службовців які звільнилися чи іншим чином припинили державну службу.

        На виконання вимог частини другої статті 12 «Фінансовий контроль» відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру начальника Головного управління та його заступників оприлюднені на офіційному веб-сайті Головного управління статистики.

        На виконання Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції  від 10.06.2016 № 2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» проведено перший етап електронного декларування.

        Питання стану виконання вимог антикорупційного законодавства було розглянуто на засіданні колегії Головного управління статистики.