Головна сторінка Статистична інформація Мапа сайту Експрес-випуски Юним громадянам

Новини
Про Головне управління >> 
Діяльність Головного управління >> 
Доступ до публічної інформації >> 
Нормативно-правова база >> 
Публікації >> 
Соціально-економічне становище м.Києва >> 
Прес-випуски >> 
Метаописи держстатспостережень
Методологія та класифікація >> 
Звітна документація
Електронна звітність
Єдиний державний реєстр пiдприємств та органiзацiй України >> 
Замовлення статистичної інформації
Корисна інформація >> 
Здійснення реформ в Україні
Всеукраїнський перепис населення
Конкурс на заміщення вакантних посад >> 
Поштова скринька
Пошук по сайту
Міжнародна діяльність
Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Головне управління ДФС у м.Києві
© Головне управління статистики у м.Києві, 2007-2016
Головна > Діяльність Головного управління > Запобігання проявам корупції > Звіт про проведену антикорупційну роботу в Головному управлінні статистики у м.Києві за 2015 рік

Звіт про проведену антикорупційну роботу

в Головному управлінні статистики у м.Києві

за 2015 рік

 

      Керуючись Законом України «Про запобігання корупції» та іншими нормативно-правовими актами антикорупційного характеру, у Головному управлінням статистики у м. Києві (далі – Головне управління статистики) постійно проводиться робота щодо забезпечення реалізації заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією.

      У 2015 році порушень вимог антикорупційного законодавства в Головному управлінні статистики не виявлено.

      З метою запобігання виникнення корупційних ризиків в Головному управлінні статистики, всі особи, які претендують на зайняття посад державних службовців письмово попереджаються про спеціальні обмеження, визначені законами України “Про державну службу” та “Про запобігання корупції”.

      Відповідно до положень частини першої статті 12 «Фінансовий контроль» Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік подали всі державні службовці Головного управління статистики.

       На виконання вимог частини другої статті 12 «Фінансовий контроль» відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру начальника Головного управління та його заступників оприлюднені на офіційному веб-сайті Головного управління статистики.

       Серед працівників Головного управління статистики постійно проводиться роз’яснювальна робота з питань запобігання корупції. У І кварталі 2015 року проведено семінар на тему "Заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру" та надано індивідуальні консультації щодо їх заповнення.

         Проводиться постійний моніторинг законодавства з подальшим інформуванням структурних підрозділів про зміни, в тому числі і в антикорупційному законодавстві.

         У звітному періоді працівники Головного управління статистики до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень не притягувались.

         Питання стану виконання вимог антикорупційного законодавства було розглянуто на засіданні колегії Головного управління статистики.